Головна » Статті » З досвіду роботи

СВІЙ КРАЙ - ЯК РАЙ

СВІЙ КРАЙ – ЯК РАЙ

 

Світ прекрасний навколо тебе,

Сонце ясне і синє небо,

Птахи і звірі, степи і ріки

Нехай він буде таким повіки.

Нехай людина добро приносить,

Бо світ навколо любові просить.

 

«З чого починається Батьківщина?» - співається у відомій пісні. Багато для кого це рідна вулиця, рідне село, рідні простори… А для маленьких мешканців села Нельгівка таким заповідним куточком є дитячий навчальний заклад «Світлячок».

25 малят різного віку виховуються у даному закладі. Дітям затишно і добре живеться в рідному дитсадку. Вони щасливі, бо їхнє дитинство зігріте любов’ю та піклуванням, увагою дорослих, що не шкодують сил, щоб зробити життя вихованців насиченим; розвивати їхні таланти та прививати їм любов до рідного краю: свого села та його широких просторів.

Нині триває літній оздоровчий період. Щоденне загартування, рухливі спортивні ігри, розваги, екскурсії на природу – роблять життя дітей яскравим та різноманітним.

 

 

Літо голубить малечу довгоочікуваним теплом, тішить зір різноманіттям барв… Саме такі умови якнайкраще сприяють проведенню тематичних екскурсій на природі. Так відбувається виховання у дітей патріотизму, любові до рідного краю та Батьківщини. Під час екскурсій діти знайомляться з багатством та різноманіттям рослинного світу рідного села; чаруються багатоголосим співом місцевого птаства.

 

Так, нещодавно, педагогами ДНЗ «Світлячок» та головою правління СВК «Україна» Денченком П. І. було проведено тематичну екскурсію, присвячену жнивам. Метою екскурсії було прищеплення вихованцям любові до рідної землі та поваги до праці хліборобів, серед яких чимало – батьки наших дошкільнят. Діти ознайомились з особливістю праці жниварів, спостерігали за процесом збору врожаю, милувались чарівними пейзажами безкраїх степів та полів. Вихователі Громут Марина Михайлівна та Злат’єва Лариса Іванівна разом з Петром Івановичем супроводжували мандрівку цікавими розповідями про те, як хлібороби виростили колосся, зберегли його від негоди та шкідників та збирають врожай. Вихованці мали змогу побачити як працюють комбайни, трактори, вантажні машини для перевезення зерна.

Разом з тим, діти побували і на полі, де росте соняшник; спостерігали, як його голівки повертаються слід за сонцем; милувалися красою степу. Вихованці із захопленням чарувались такою палітрою: яскраво жовте поле, далека дзеркальна гладь ставочка, зелений лісок за ним та яскраво синє небо на горизонті.

Дошкільнята повернулися до садка. Вони жваво обговорювали побачене та уявляли себе в майбутньому хліборобами. Адже праця ця важка, але почесна.

 

Завідувач ДНЗ «Світлячок» с. Нельгівка Катерина Захаревич, липень 2014 р.

Більше фотографій Ви можете переглянути у Фотоальбомах (Оздоровчий період)

На світлинах – хвилюючі моменти екскурсії

Категорія: З досвіду роботи | Додав: Стахій (21.02.2015)
Переглядів: 401 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 veselka • 11:16, 31.03.2017
МОЛОДЦІ! ЯКА ЛЮБОВ ДО ДІТЕЙ! ДЯКУВАТИ БОГУ. ЩО Є ТАКІ ЛЮДИ! НАСНАГИ ВАМ У ВАШІЙ РОБОТІ НА ДОВГІ ЛІТА!
avatar