Головна » 2017 » Листопад » 4 » ЗРОСТАЙМО ЗДОРОВИМИ!
12:04
ЗРОСТАЙМО ЗДОРОВИМИ!

Фізичне виховання підростаючого покоління є одним із найважливіших напрямків сучасної дошкільної освіти. Воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров’я дошкільників, своєчасне формування у них життєво важливих рухових умінь і навичок, розвиток фізичних здібностей, вироблення звички до здорового способу життя. Формування у дітей дошкільного віку свідомого ставлення до власного здоров’я здійснюється у різних формах активності (руховій, пізнавальній, мовленнєвій), видах діяльності (у грі, спілкуванні, предметно-практичній діяльності, у навчанні).

Засобами формування свідомого ставлення до власного здоров’я є різні види занять: рухливі дидактичні сюжетно-рольові ігри, праця, самостійна діяльність дітей.

У ДНЗ «Світлячок» регулярно проводяться заняття з фізичної культури, ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультхвилинки, фізкультпаузи, загартувальні процедури. Значну увагу педагоги закладу приділяють виконанню фізичних вправ на прогулянці, рухливим іграм. Під час організації та проведення фізкультурно-оздорової роботи, педагоги ДНЗ дотримуються розпорядку дня, організували збалансоване, збагачене вітамінами харчування та раціональний питний режим дотримуються санітарно-гігієнічних норм.

 

Свідоме ставлення до власного здоровя виявляється у знанні свого тіла, в духовному житті та в соціальних ролях, у малюнках, віршах, казках, мелодіях, танцях. А дотримання психолого-педагогічних, методичних, санітарно-гігієнічних вимог до організації фізкультурно-оздоровчої роботи в дошкільному закладі, ефективне використання погодних умов та природних чинників дають змогу педагогам створити необхідні умови для збереження, зміцнення, відновлення здоров’я та гармонійного розвитку дітей.

Переглядів: 123 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar