Головна » 2018 » Серпень » 14 » ВИВЧАЄМО ПРИРОДУ РІДНОЇ НЕЛЬГІВКИ
18:13
ВИВЧАЄМО ПРИРОДУ РІДНОЇ НЕЛЬГІВКИ

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,—
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо....

 

         Природа – це невичерпне джерело всебічного розвитку дитини, ефективний засіб формування її світогляду, виховання почуттів. Екологічне виховання дошкільників – це не лише передача відповідних знань, а й прищеплення дітям розуміння екологічної цінності природного середовища у єдності його з людиною.

У ДНЗ «Світлячок» ознайомлення дітей з природою відбувається шляхом проведення різних занять по екології, екскурсій, дидактичних ігор, творчих вправ. Широкому перевтіленню, відтворенню та усвідомленню знань про природу Нельгівки сприяють ігри-медитації, удаванки, пантоміми, сюжетно-рольові, рухливі ігри та вправи природничої тематики.  Через спілкування, спостереження, експериментування, милування, природоохоронну та мистецьку діяльність діти набувають корисного особистого досвіду, озвучують свої почуття до природи рідного краю.

Подобаються нашим вихованцям міні-мандрівки екологічними стежинами Нельгівки, які стали для дітей загадковою країною, в якій вони дізнаються про те, що все живе навколо потребує піклування та захисту, про Червону Книгу, про значення людської праці в збереженні родючих ґрунтів нельгівських степів. Дошкільники за своєю природою дослідники, тому ми навчаємо їх спостерігати, думати, робити висновки. Малята мають змогу зробити свій внесок в збереження рідної природи, а саме: разом з вихователями посадити дерева та квіти, поливати їх. Через емоційно-чуттєве спілкування з природою рідного краю дитина краще себе пізнає, формується як особистість.

Тож, робимо все, щоб подорож до природи рідного краю, була цікавою, інформативною, захоплюючою та насиченою. Нехай мудрі та люблячі дорослі і талановиті діти у спільній творчості реалізують свій багатий потенціал і стають щасливими.

   

 

 

Переглядів: 33 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar