Головна » 2015 » Вересень » 20 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
13:37
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Відповідно до наказу №187 відділу освіти Приморської РДА Запорізької області «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах Приморського району, у ДНЗ «Світлячок» видано наказ №52 від 10.09.2015 р. «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у ДНЗ «Світлячок» з 14.09 по 18.09.2015 р.».

Дошкільний заклад створює безпечні та нешкідливі умови для розвитку, виховання і навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення здоров’я відповідно до санітарно-гігієнічних вимог та забезпечує їх дотримання, формує у дітей гігієнічні навички та основи здорового способу життя, норми безпечної поведінки. З 14.09 по 18.09.15 р. у ДНЗ «Світлячок» проведено ряд заходів, а саме:

1. Позаплановий інструктаж з усіма категоріями працівників.

2. Доповнено оснащення педпроцесу методичною і дитячою художньою літературою, картинами, плакатами, конспектами занять, зроблено підбірку бесід про умови перебування дитини вдома, на подвір’ї, на відпочинку, посібниками для ігор і занять, діафільмами, слайдами.

3. Організовано тематичну виставку літератури, альбомів, брошур з теми «Безпека життя дитини».

4. Розмістили в груповому приміщенні інформацію агітаційного характеру.

5. Проведено консультацію для вихователів «Завдання, організація та методи проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», індивідуальні консультації з педагогами щодо складання календарного планування.

6. Визначено зміст навчально-виховної роботи під час проведення Тижня знань з основ БЖД. Складено план роботи з дітьми.

7. Закріплено у дітей навички поведінки в умовах загрози надзвичайних ситуацій, приділяючи велику увагу практичним питанням навчання дітей правильному поводженню в різних життєвих ситуаціях.

8. Проведено практичні заняття з працівниками закладу: надання першої допомоги при переломі, травмі голови, при опіках, практична перевірка дій персоналу на випадок пожежі.

9. З батьками проведено консультації: «Складові здоров’я», «Поведінка в небезпечних ситуаціях», «Роль харчування для здоров’я дітей».

10. Висвітлено в наказі психолого-педагогічну оцінку проведення Тижня знань з основ БЖД у ДНЗ.

11. Проведено виробничу нараду «Наш Тиждень безпеки – який він?».

         

 

Переглядів: 515 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar