Головна » 2017 » Жовтень » 1 » СВЯТО КРАСИ І ТВОРЧОСТІ
19:06
СВЯТО КРАСИ І ТВОРЧОСТІ

      Нехай проходять           роки величаво,

Лишають по собі сліди,

І мудрості зерно хай проросте,

І щедрі будуть вам плоди.

         Кожен педагог – творець. Віддаючи сили душі й розуму дітям, він формує їхні особистості, ніби художник малює картину. Результат його праці залежить від багатьох чинників. Наші вихователі віддають свою ніжність і мудрість дітям. Вони такі різні, такі не схожі між собою, але кожен прекрасний, тому що випромінює доброту, щедрість і любов, без чого не може бути педагога. Вони вміють організувати свою роботу так, щоб дітям радісно і весело жилося в своєму другому домі.

         22 вересня, з нагоди Дня дошкільника, у місті Приморськ пройшов конкурс «Вихователь року-2017», який проводився з метою підняття престижності професії педагога, а також визначення кращого фахівця педагогічної майстерності серед конкурсантів. В конкурсі взяли участь три вихователі: Чебанова Лариса В’ячеславівна (ДНЗ “Капітошка”, с. Гюнівка), Завальнюк Ірина Анатоліївна (Єлизаветівський НВК), Злат’єва Лариса Іванівна (ДНЗ “Світлячок” с. Нельгівка).

 

 

         Високий професіоналізм та компетентність у поєднанні з енергійністю, готовністю до постійного розвитку власного потенціалу проходили червоною лінією протягом усього заходу. Педагоги продемонстрували власну педагогічну майстерність, здатність працювати, прагнення вдосконалювати самого себе. Вони співали, танцювали, демонстрували ігри, презентували власний досвід. Все це проходило у дружній та доброзичливій атмосфері.

  

         За результатами конкурсу перше місце посіла наш вихователь Злат’єва Лариса Іванівна. Друге місце зайняла Завальнюк Ірина Анатоліївна, вихователь КЗ «Єлизаветівський НВК»-ДНЗ. Чебанова Лариса В’ячеславівна, вихователь ДНЗ “Капітошка с. Гюнівка, посіла почесне третє місце.

Три чудових педагога продемонстрували, що вони є творчими, креативними, освіченими, мають сучасний світогляд, готові до постійного розвитку та самовдосконалення, розуміють сутність своєї професії, адже вони виховують дітей – майбутнє нашої держави.

ВІТАЄМО НАШУ ЛАРИСУ

ІВАНІВНУ З ПЕРЕМОГОЮ!

Переглядів: 230 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar