Головна » 2016 » Травень » 2 » РОДИННЕ СВЯТО-2016
22:36
РОДИННЕ СВЯТО-2016

Сім’я – це колиска людини, її батьківська хата, її первинний соціальний захист. У ній людина народжується, робить свої перші кроки, зростає, виховується. Вагомими є слова В. О. Сухомлинського: «Сім’я – це те первісне середовище, де людина повинна вчитися творити добро».

        У ході становлення національно свідомості дитина отримує, в першу чергу від батьків, знання про себе, свій народ та його місце у світовій діяльності, історичне минуле та сучасність, про його матеріальну та духовну культуру, символи держави – Герб, Гімн, Прапор.

        З метою виховання любові та поваги до найближчих, найрідніших людей, бажання спілкуватися з ними, приносити їм радість, допомагати, у ДНЗ «Світлячок»
с. Нельгівка, спільно з молодшими класами КЗ «Нельгівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», в рамках фестивалю «Тато, мама, я – українська сім’я», було проведено родинне свято. На цьому заході діти розказували вірші, співали пісні, грали ролі, говорили слова вдячності своїм батькам, дідусям та бабусям. Було приємно бачити почуття радості, чуйності, любові в очах присутніх. Діти побажали гостям здоров’я, радості і втіхи, успіхів і сили, надії віри і тепла, поваги, мудрості, добра, уваги, ласки і любові.

 

Переглядів: 434 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar