Головна » 2018 » Листопад » 25 » РАЗОМ МИ – РОДИНА!
12:17
РАЗОМ МИ – РОДИНА!

 

В  Україні говорять: «Без сім’ї немає щастя на Землі». Саме у сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у великий світ, навчається любові і добра. Тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять своєї родини. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. А родина до родини – це наша Україна.

Саме тому нещодавно у «Світлячку» пройшло свято, присвячене роду, родині та Україні. На нього були запрошені батьки вихованців дитсадка. Програма заходу включала в себе: читання віршів дітьми та батьками, спів пісень, різноманітні спільні ігри, відгадування загадок, продовження прислів’їв, перевірку того, наскільки добре батьки знають своїх дітей. Свято пройшло у веселій, доброзичливій атмосфері. Особливу активність проявили тата діточок: ліпили вареники, із закритими очима впізнавали руки своїх діточок, заплітали косички донькам, характеризували вподобання своїх чад.

Адміністрація та педагогічний колектив ДНЗ «Світлячок» висловлюють щиру вдячність батькам, котрі, попри щільний графік, знайшли час і взяли участь у нашому святі. Сподіваємось, у майбутньому ця співпраця продовжиться.

Переглядів: 116 | Додав: Стахій | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar