Головна » 2015 » Листопад » 24 » Місячник безпеки у ДНЗ «Світлячок»
20:56
Місячник безпеки у ДНЗ «Світлячок»

Здоров’я дитини – багатство родини,

здоров’я народу – багатство країни.

Діти - допитливі та наївні, вони ще не здобули негативного досвіду. Саме тому ризик, що вони потраплять у небезпечну ситуацію, дуже великий. Крім того, усім відомо: часто повторювані заборони на дітей не діють, адже зазвичай малята не звертаюсь увагу на частку «не», сприймаючи заборону як керівництво до дій. Тому дорослі мають шукати інші підходи до дитячої свідомості, щоб спонукати їх замислюватися над власними вчинками, формувати у малечі свідоме розуміння наслідків необачної поведінки: як особистої, так і оточуючих.

В рамках Місячника безпеки, який проходив у ДНЗ «Світлячок» було проведено практичну роботу у таких напрямках: а) пожежна безпека; б) дитина на вулицях села; в) дитина та природа; г) особиста безпека дитини; д) небезпечні предмети у руках дитини; е) здоров’я дитини, емоції та конфлікти; є) цивільна оборона та надзвичайні ситуації. Було складено плани роботи з працівниками ДНЗ, з батьками та дітьми.

Дошкільникам найбільше сподобалось моделювання ситуації «Тривога» (евакуація через вікно з відпрацюванням рятівної поведінки), а також моделювання ситуації «Допоможи собі й товаришеві», в ході якої діти вчились надавати першу медичну допомогу при подряпинах, синцях, з використанням найпростіших медикаментів. Велику увагу вихователі приділяли правилам безпеки дорожнього руху. Було проведено чимало бесід, дидактичних ігор, заняття з малювання за казкою «Червона шапочка».

Таким чином, протягом місяця у ДНЗ «Світлячок» колектив приділяв особливу увагу формуванню у вихованців навичок безпечної поведінки. Маємо сподівання, що ці знання зможуть убезпечити наших діток від небезпечних ситуацій.

Переглядів: 697 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar