Головна » 2015 » Серпень » 27 » Літо, літо золоте (+відео)
21:52
Літо, літо золоте (+відео)

Фізичне виховання підростаючого покоління є одним із найважливіших напрямків сучасної дошкільної освіти. Воно спрямоване на збереження та зміцнення здоров’я дошкільнят, своєчасне формування у них життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей; вироблення звички вести здоровий спосіб життя.

Літо, в силу своїх кліматичних особливостей, надає потужні можливості для проведення для проведення оздоровчої роботи. Ефективність фізкультурно-оздоровчої роботи у ДНЗ залежить від раціонального застосування в освітньому процесі різних організаційних форм.

У дитячому навчальному закладі «Світлячок» регулярно проводяться заняття з фізичної культури, ранкова гімнастика, гімнастика після денного сну, фізкультхвилинки, фізкультпаузи, за гартувальні процедури. Значну увагу педагоги закладу приділяють фізичним вправам на прогулянках, екскурсіях. Особливу нішу займають рухливі ігри.

Під час організації та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи влітку педагоги «Світлячка» дотримувались розпорядку дня, організовували збалансоване, збагачене вітамінами харчування та раціональний питний режим; проводили за гартувальні процедури із дотриманням санітарно-гігієнічних норм.

Додержання психолого-педагогічних, методичних, санітарно-гігієнічних вимог до організації фізкультурно-оздоровчої роботи у дошкільному закладі в літній період, влучне використання сприятливих погодних умов дає змогу педагогам створити необхідні умови для збереження, зміцнення, відновлення здоров’я та гармонійного розвитку дітей. 

Переглядів: 450 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar