Головна » 2018 » Травень » 1 » ДИТЯЧИЙ САДОК – ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ
17:34
ДИТЯЧИЙ САДОК – ТЕРИТОРІЯ БЕЗПЕКИ

Останній тиждень квітня у ЗДО «Світлячок» с. Нельгівка був насичений різними заходами з охорони життя та здоров’я дітей і дорослих.

Його мета - формування у свідомості дітей відчуття особистої та колективної безпеки, навичок розуміння та оцінки небезпеки; безпечної поведінки вдома, на вулиці, у повсякденному житті; формування бережного ставлення до збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих; поліпшення якості навчально-виховної роботи із збереження життя та здоров’я.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки. Підтвердженням цьому став навчальний тренінг: «Навчання для малюків!» В цьому тренінгу прийняли участь діти молодшого, середнього і старшого дошкільного віку та дорослі. Він показав, що 75% дітей добре орієнтуються в навколишньому середовищі, дисципліновані, і в них є навички та вміння слухати і чути дорослого та однолітків.

Здійснювали цільові екскурсії: на кухню, пральню, тракторну бригаду, по вулицям села; педагоги водночас формували у дітей уявлення про те, що вогонь і електрика потрібна людині, однак, при недбалому та неуважному відношенні до цього, представляє небезпеку для життя, а також для всього того, що створено руками людини; для розширення знань дітей про працю пожежника, відповідальність за життя та здоров’я людей.

Педагогічний колектив дошкільного закладу дошкільної освіти працював за такими напрямами:

  • Профілактика дорожньо-транспортного травматизму ( засвоєння правил дорожнього руху);
  • Засвоєння правил безпечної поведінки на природі;
  • Засвоєння правил пожежної безпеки;
  • Засвоєння правил безпечної поведінки вдома та на вулиці;
  • Формування здорового способу життя.

24 квітня було проведено День цивільної оборони. Було відпрацьовано дії працівників та вихованців при евакуації зі ЗДО, дії при наявності розбитого ртутного термометра.

Впродовж тижня велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформаційні листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей. У ЗДО було проведено: батьківські збори та тему: «Здорова дитина – майбутнє країни».

    

Переглядів: 96 | Додав: Стахій | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar