Головна » 2015 » Жовтень » 14 » День захисника України у ДНЗ "Світлячок"
13:28
День захисника України у ДНЗ "Світлячок"

У  ДНЗ «Світлячок» було проведено ряд заходів до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Насамперед, було проведено ряд занять, кінолекторій, в ході яких дітям було розказано про те, що ці два свята нерозривно пов’язані між собою та мають давню традицію. Дошкільнята дізнались, що свято Покрови налічує вже близько тисячі років. З часом, воно стало головним для козаків – головних захисників і оборонців української землі. Тому це свято є і Днем українського козацтва.

Також було проведено «Козацькі розваги» для хлопчиків, які мали змогу показати свій козацький дух, міць, витривалість, спритність в ході різних спортивних ігор.

До Дня захисника України з дітьми було проведено попередню роботу: вони вивчали вірші, пісні про Батьківщину, її захисників. На занятті з малювання дошкільнята малювали малюнки на тему «Спасибі за мир»; також робили різні аплікації. Також дітками було виготовлено маки, які потім вони вручили воїнам-ветеранам АТО.

  

 

Варто зазначити, що напередодні свята солдати, які знаходяться у зоні АТО передали нельгівчанам прапор України зі своїми підписами, словами подяки за допомогу та найкращими побажаннями. Громада передала цей прапор на зберігання до нашого садка. Малята з захопленням розглядали цей символ мужності та героїзму захисників України.

13 жовтня відбулася зворушлива зустріч маленьких нельгівчан з солдатами-ветеранами АТО – Воленком Петром та Перелигіним Євгенієм. Дошкільнята з нетерпінням чекали цієї зустрічі. Гостям вони приготували маленький концерт – розказували віршики, співали пісні, висловлювали щиру подяку захисникам за подарований мир. Воїни АТО закликали малят бути добрими, любити один одного, своїх близьких, Батьківщину, допомагати людям. Вони наголосили, що якщо кожен дотримуватиметься цих порад, то життя зміниться на краще і війна більше ніколи не потурбує нашу землю і всі люди житимуть у мирі, щасті та благополуччі. 

  

 

 

 

Переглядів: 1759 | Додав: Стахій | Рейтинг: 4.4/14
Всього коментарів: 2
avatar
1 Dicheva • 21:40, 18.10.2015
Катюша!!!! Вы просто молодцы!!!
avatar
2 Dicheva • 11:11, 19.10.2015
Бажаю Вам у подальшій роботі - надхнення, творчості та оптимізму! Бажаю Вам процвітання, успіхів та міцного здоров'я.
avatar