Вперше заклад для дітей дошкільного віку було організовано у селі Нельгівка (тоді ще Михайлівка) у 1921 році – одразу ж після організації колгоспу. Для дитячого садка було відведено просте непристосоване для роботи з дітьми приміщення. У ньому було зроблено простий ремонт, відремонтовано підлогу. Ліжка, білизну, посуд зносили самі жителі села. Після цього садок почав працювати

      Працювали у яслах-садку молоді жінки, у яких були немовлята: вони доглядали своїх та чужих дітей. Вихователів зі спеціальною освітою не було. Працювали няні та завідувач з 4-класною освітою.

   Поступово з плином часу добробут селян зростав, відповідно, дитсадок було забезпечено новими меблями, обладнанням тощо. Почали працювати педагоги зі спеціальною освітою.  У період з 1921 до 1988 р. садок змінив 5 приміщень.

      У 1987 р. правління колгоспу “Україна” прийняло рішення збудувати новий дитячий дошкільний заклад.

    У 1988 р. найменші мешканці села Нельгівка отримали в подарунок новозбудоване приміщення ДНЗ “Світлячок”, розрахований на 45 місць. Кімнати у новому приміщенні світлі з великим вікнами, просторі. Щоранку дітей зустрічали вихователі Савченко О. Г., Захаревич К. В. та завідувач Никифоренко О. П.

    Трохи згодом до педагогічного колективу приєднались молоді педагоги: Злат’єва Л. І. Та Громут М. М. У 1991 р. завідувач Никифоренко О. П. пішла на пенсію. Новим завідувачем стала Савченко О. Г.

    До реорганізації колгоспу “Україна” (12.02.2000 р.) “Світлячок” знаходився на його балансі. З 2000 р. дитсадок перейшов на баланс СПК “Україна”.

       У 2001 р. Савченко О. Г. пішла на пенсію, а завідувачем стала Захаревич К. В., яка займає цю посаду й до сьогодні.

       У червні 2002 р. ДНЗ “Світлячок” перейшов на баланс Зеленівської сільської ради. 

Ванюшки - Никушки, г. г.Киев, раннее развитие - Осокорки-Позняки Детский центр развития: отзывы родителей, адреса, телефоны